«Друга Ріка» записала спільну пісню зі стамбульською рок групою «Mor Ve Otesi» «Світ На Різних Берегах»

«Друга Ріка» нарешті визначилася зі своїм майбутнім: команда не розпадається, залишається у такому ж складі, як і була і презентує свою нову пісню.

Композицію, про яку йде мова, група записувала рік. І така затримка пов’язана з тим, що це дуетна робота, створена спільно зі стамбульською рок групою «Mor Ve Otesi», яка в Туреччині перебуває десь у тій же ваговій категорії, що й «Друга Ріка» в Україні.

Думка про дует виникла не на порожньому місці, а в рамках проекту «Rock’n’roll Saves the World», який «Друга Ріка» сама собі придумала і в межах якого створює спільні пісні з рок-командами з різних країн. Початком проекту можна вважати дует з «Токіо» — пісню «Доженемо». А тепер вже друга робота – «Світ На Різних Берегах», яка хоч і є задумкою наших хлопців, але по праву називається інтернаціональною, що і підтвердив Валерій Харчишин:

«Ми працювали і в Стамбулі, працювали і в Україні, де записували вокальну партію… Коротше кажучи, над піснею працювали тут, в Стамбулі, в Америці і зрештою закінчили її в Лондоні».

Така широка географія позначилася і на тексті, який спочатку був написаний Валерієм, а потім пережив певні перетрубації, коли турецька сторона створювала ніби відповідь тому, що наспівала українська група:

«Харун, вокаліст «Mor Ve Otesi», доклався до написання тексту. Він дуже довго його писав, бо першочергово ми заспівали його англійською, але потім відмовилися від цього, бо ми дві групи, які не є ані англійськими, ані американськими, і які виконують свої пісні рідними мовами. Так, англійська версія буде, ми заспіваємо цей трек і англійською, але першочерговою буде україно-турецька версія».

molode.com.ua

«Друга Ріка» записала спільну пісню зі стамбульською рок групою «Mor Ve Otesi» «Світ На Різних Берегах»: 1 комментарий

Обсуждение закрыто.